Hakkımızda

 

ECOTURCA KİMDİR?


Türkiye’de tarım sektörünün öncülerinden olan firmamız tahıl üretimi ve paketlenmesi alanında 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir..


Nohut ihracatı ile ticari faaliyet hayatına başlayan EcoTurca yatırımlarına devam ederek 2009 yılı sonlarında Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi’nde Türkiye’nin en modern bakliyat işleme ve paketleme tesislerinden birini kurmuştur. EcoTurca eğitimli ve tecrübeli ekibi ile beraber her geçen gün çalışmalarını hızlandırmış ve Mersin’de Türkiye’nin en son teknoloji bakliyat işleme ve paketleme tesislerinden birini daha faaliyete geçirmiştir.

Organik üretim için topraktan rafa kadar izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik EcoTurca’nın temel ilkesidir. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı amaçlayan EcoTurca, öncellikle bunu üreticilerine, çalışanlarına ve tüm ülkemize benimsetme felsefesindedir. Konvansiyonel üretim için organik üretimdeki vizyon ve standartları uygulamak temel prensibimizdir.

EcoTurca organik ve konvansiyonel bakliyat ve tahıl üretiminde lider firmalardan biri olmayı, çalışmalarının her aşamasında çevreyi korumayı, her zaman çalışanlarına maddi ve manevi uygun çalışma ortamı sağlamayı ve ürün kalitesinde müşteri standartlarını yakalamayı kendisine hedef olarak benimsemiştir.

Her tanede doğallık ve sağlık.